آموزش ایمیلی

یکی از روش های متداول آموزش مجازی، آموزش الکترونیکی غیر همزمان می باشد که در آن مدرس محتوا و مطالب آموزشی را جمع آوری می کند، و دانش پذیر با استفاده از روشهای ارتباطی مختلف محتوا را به دست می آورد. در این روش افراد می توانند از طریق ابزارها و فناوری های گوناگون با یکدیگر به تعامل بپردازند. یکی از نمودهای اصلی آموزش الکترونیکی غیرهمزمان، آموزش ایمیلی می باشد.

کارشناسان و متخصصان مرکز توسعه مهارت های آکادمیک ایده، هم اکنون دوره های مختلف آموزشی را بصورت ایمیلی به دانش پذیران ارائه میدهند. در سیستم آموزش ایمیلی کاربر پس از تکمیل فرم ثبت نام، تعیین دوره مورد تقاضا و پرداخت هزینه مربوطه بصورت منظم و در فواصل زمانی خاص آموزش های مربوطه را بصورت خبرنامه و درسنامه های ایمیلی دریافت می کنند و پس از پایان دوره آموزشی در آزمون اینترنتی شرکت کرده و در صورت قبولی در آزمون، گواهی دوره را دریافت خواهد کرد.

مراکز آموزشی، موسسات و سازمان هایی که قصد دارند از این روش جهت آموزش به دانش پذیران، پرسنل و یا اعضا خود استفاده نمایند می توانند با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره های لازم را جهت راه اندازی این سرویس دریافت کنند. متخصصان ما در تمام مراحل کار از جمله تولید محتوای آموزشی، تهیه قالب های خبرنامه، طراحی گرافیکی و موارد دیگر شما را یاری خواهند داد.