نشر و صفحه آرایی

فرایند نگارش زمانی پایان می یابد که متن نوشته شده به بهترین شکل ممکن به مخاطبان ارائه گردد. به عبارت دیگر یک متن ساده که صرفا از مجموعه ای از کلمات یک شکل و یکنواخت تشکیل شده باشد چندان برای خواننده و مخاطب جذاب نخواهد بود. زیبایی و نظم متون و خطوط، تناسب اجزا، استفاده صحیح و جایگذاری متناسب شکل ها، نمودار ها و علائم همه با هم باعث غنی تر شدن اثر چاپی خواهند شد.

یکی از مراحل مهم پایانی نگارش یک کتاب، صفحه آرایی و آماده سازی آن برای چاپ است. کارشناسان ما علاوه بر ارائه خدماتی همچون ویراستاری ادبی، نگارشی، ترجمه ای و عملی آماده اند تا با کمک تیم طراحی و تبلیغات، کتاب های شما را جهت چاپ صفحه آرایی کنند.

دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی نیز که متن پایان نامه خود را آماده نموده اند می توانند جهت صرفه جویی در زمان و تسریع کارهای خود، متن پایان نامه را بصورت کامل و یا بخشی برای ما ارسال نمایند تا در سریع ترین زمان ممکن متن خود را براساس شیوه نامه دانشگاهی به شکلی آراسته و زیبا تحویل گیرند.

موسسات آموزشی و عملی که قصد برگزاری همایش و تهیه کتابچه های مخصوص همایش دارند، مراکز و اداراتی که خبرنامه های داخلی منتشر می نمایند، سازمان ها و شرکت هایی که کاتالوگ های تبلیغاتی محصولات خود را عرضه می کنند همه می توانند از خدمات ما در این بخش بهره گیرند.