طراحی وب

امروزه اینترنت به گونه ای در تمام بخش های زندگی افراد نفوذ کرده است که برای بسیاری حضور دراین عرصه به امری خطیر و ضروری تبدیل شده است. این امر بویژه برای دانشگاهیان و محققین و اهل علم از اهمیت بیشتری برخوردار است.

اساتید دانشگاهی، دانشجویان و مراکز علمی به عنوان مهم ترین ارکان تولید علم و دانش می توانند جهت عرضه محصولات ارزشمند خود از دنیای اینترنت بهره گیرند. حضور در اینترنت این امکان را به افراد می دهد تا به شیوه ای راحت تر و زیباتر با افراد همسان بسیاری که دارای علائق مشترک هستند آشنا شده و به تبادلات سازنده با آنها بپردازند.

وب سایت نوعی پیشخوان و دفتر کار است که محدودیت های زمانی و مکانی را از پیش رو برداشته و هزینه های مراودات و مبادلات علمی و تجاری را پایین می آورد. از طرفی وب سایت نماد حضور و حیات کاری یک فرد یا یک سازمان است.

بسیار مشاهده می شود که شخصیت های علمی و دانشگاهی جهت دستیابی به امتیازات حضور در عرصه وب، از پورتال های وبلاگ نویسی و یا زیر دامنه های سایت های دیگر استفاده می نمایند. اگرچه وبلاگ ها نیز امکان عرضه اطلاعات را به شیوه ای ساده و محدود فراهم می سازند اما فلسفه کاری اینگونه خدمات دهندگان متفاوت از مقاصد علمی است. نکته دیگر تحمیل محدودیت های فراوانی است که از طرف این وبلاگ ها بر کاربران اعمال می شود مانند نمایش تبلیغات ناخواسته در صفحه اصلی، قرار گرفتن آدرس وبلاگ به عنوان یک زیر دامنه، نداشتن امکان ذخیره داده ها و فایل ها جهت استفاده کابران و غیره.

در واقع هماهنگونه که افراد تمایل دارند در دنیای واقعی از آدرس یا شماره تلفنی منحصر به فرد برخوردار باشند در دنیای وب نیز باید آدرسی ساده، به یاد ماندنی، کوتاه و گویا داشت؛ همانگونه که افراد تمایل دارند لباس هایی به تناسب شان اجتماعی خود بپوشند در دنیای وب نیز افراد باید ظاهر سایتی آراسته و زیبا داشته باشند و حتی چینش اجزا و رنگ های صفحه باید متناسب با محتوا انتخاب شود.

به واسطه اهمیت این موضوع، مرکز توسعه مهارت های آکادمیک ایده، با سابقه چندین ساله در طراحی وب سایت های مختلف آمادگی دارد تا امکان حضور شما را در اینترنت به سریع ترین و زیباترین شکل، و با قیمتی مناسب فراهم سازد. دپارتمان انفورماتیک مرکز توسعه مهارت های آکادمیک ایده، شما را از نخستین مراحل کار یعنی مشاوره و راهنمایی جهت تصمیم گیری یاری می دهد و به شما این اطمینان را خواهد داد که پس از طراحی و تحویل سایت بصورت همیشگی خدمات پشتیبانی خود را در اختیار شما قرار دهد.

بعضی از خدمات قابل ارائه در این بخش عبارتند از:

مشاوره جهت تصمیم گیری

ثبت دامین (آدرس سایت)

ثبت هاست (فضای میزبان سایت)

طراحی و راه اندازی وب سایت های فردی

طراحی و راه اندازی وب سایت های اداری

طراحی و راه اندازی وب سایت های مدیریت آموزش

طراحی و راه اندازی وب سایت تجاری ، خدماتی ، فرهنگی ، علمی

ترجمه و بهینه سازی وب سایت به صورت تخصصی