تیم دستیاری

مرکز توسعه مهارت های آکادمیک ایده با برخورداری از تیم گسترده ای از فارغ التحصیلان دانشگاهی، متخصصان و کارشناسان مختلف و مستعد در نقاط مختلف کشور آماده است جهت انجام پروژه های مختلف در حوزه آموزش و پژوهش و تحقیقات با افراد، گروهها و سازمان های مختلف همکاری داشته باشد. به همین منظور مرکز توسعه مهارت های آکادمیک ایده اقدام به شکل دهی تیم های همیار نموده است. تیم های همیار با داشتن آگاهی از اصول آموزش و پژوهش قادر خواهند بود روند پروژه های آموزشی و تحقیقاتی شما را تسریع بخشند.

اعضا تیم های تحقیقی این مرکز بنا به درخواست فرد یا سازمان سفارش دهنده از افراد با تخصص ها و تجارب گوناگون انتخاب می شوند. پس از تعیین افراد تیم، کارفرما مسئولیت های اعضا را مشخص کرده و مرکز متعهد می گردد بنا بر مفاد قرار داد در تمام مراحل کار و تا پایان مورد قرار داد، به روند کاری تیم نظارت داشته و در قبال کارفرما پاسخگو باشد. این تیم ها یا بصورت تیم های کنش گر در فعالیت های فیزیکی و میدانی شما وارد می شوند و یا بصورت تشکیل اتاق های فکر (Think Tank) اقدام به ایده سازی و حل مشکل می نمایند.

اعضا تیم های همیار بواسطه جوان بودن، داشتن تحصیلات دانشگاهی، پویایی و خلاقیت، نشاط و روحیه تعهده شما را قادر خواهند ساخت در کمترین زمان ممکن و با بیشترین بازده و کارآیی پروژه های شخصی و سازمانی خود را پیش ببرید. بعضی از قابلیت های تیم های همیار عبارت است از: پویایی، خلاقیت و نوآوری در حل مسئله، روحیه تعهد، آشنایی با اصول آموزش، آشنایی با اصول پژوهش و آمار، آمادگی جهت انجام سفرهای کاری، دسترسی مداوم به اینترنت و ارتباط آنلاین همیشگی، آشنایی و تسلط بر زبان انگلیسی، آشنایی با اصول داده کاوی، و غیره.