ترجمه

ترجمه

کانون ترجمه مهارت با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان خبره و با تجربه زبان، تیم های قدرتمند ترجمه را در حوزه های تخصصی گوناگون تشکیل داده است. به همین منظور این مرکز با هدف جلب رضایت و اعتماد مشتریان گرامی پس از ارزیابی و آزمون هایی که برای مترجمین برگزار کرده است و همچنین بر اساس سابقه مترجم ها آنها را گزینش کرده و به منظور تضمین کیفیت در تمام مراحل کار بر آنها نظارت دارد.


FBcontact

آموزش

اعضا شواری مرکزی کانون آموزشی و پژوهشی مهارت، با داشتن سابقه چندین ساله در امر آموزش، توسعه خدمات آموزشی را جز اهداف اصلی خود قرار داده اند. این گروه با شکل دهی و راه اندازی کانون آموزشی و پژوهشی مهارت، به عنوان یک سازمان مجازی به دنبال این است که خدمات آموزشی خود را در حوزه آموزش مجازی و اینترنتی هرچه بیشتر گسترش دهد و نیروهای فعال در این حوزه را جذب نماید.


iskill buttons footer single

پژوهش

خدمات بخش پژوهش، با طیف وسیعی از خدمات مختلف، از آموزش های اولیه روش تحقیق، پروپوزال نویسی، آشنایی با آمار، و آشنایی با اصول تحقیق شروع شده و تا خدمات مربوط به تدوین و چاپ پروپوزال، پایان نامه، و مقالات علمی پیش می رود. مخاطبین اصلی این خدمات پژوهشگران، اساتید دانشگاهی، دانشجویان دوره های آموزش عالی، مراکز علمی و تحقیقاتی و سازمان های دولتی و غیر دولتی می باشند.


FBorder

طراحی وب

اساتید دانشگاهی، دانشجویان و مراکز علمی به عنوان مهم ترین ارکان تولید علم و دانش می توانند جهت عرضه محصولات ارزشمند خود از دنیای اینترنت بهره گیرند. حضور در اینترنت این امکان را به افراد می دهد تا به شیوه ای راحت تر و زیباتر با افراد بسیاری که دارای علائق مشترک هستند آشنا شده و به تبادلات سازنده با آنها بپردازند. این مرکز آمادگی طراحی انواع وب سایت های داینامیک و استاتیک را دارد.


iskill buttons footer singles

طراحی وب سایت داینامیک

دنیای علم همواره پویا و در حال تغییر است. اغلب حضور در عرصه علم فرد را وادار می سازد که خود نیز به شکلی پویا در حال افزایش دانش و اطلاعات خود باشد. اینگونه پویایی و زایندگی باید در کارها، آثار و نیز در وب سایت یک فرد یا سازمان باید نمود داشته باشد. راه حل این کار طراحی یک وب سایت پویا یا همان داینامیک است.

طراحی وب سایت استاتیک

وب سایت های استاتیک یا ثابت وب سایت هایی هستند که اطلاعات موجود در آن بصورت مداوم نشان داده می شوند و نیازی به انجام تغییرات یا به روز رسانی در کوتاه مدت نیست. این گونه وب سایت برای افرادی مناسب است که تمایل دارند مشخصات خود یا موسسه تحت نظرشان، اطلاعاتی راجع به حوزه فعالیت، سوابق، خدمات، محصولات، اطلاعات تماس و مواردی از این دست را در اختیار مخاطبین خود قرار دهند.

همکاری با نشریات تخصصی

مدیران مسئول نشریات، سردبیر مجلات و نشریه های عمومی و عملی که قصد دارند مطالب خود را به شکلی مناسب و استاندارد در نسخه انگلیسی تهیه نمایند می توانند از خدمات ویژه این مرکز بهره گیرند. مرکز توسعه مهارت های آکادمیک ایده با گردآوری متخصصان و کارشناسان کارآزموده و مسلط بر زبان، آماده ارائه همکاری موضوعی، موردی، و یا زمانی با نشریات علمی تخصصی و نشریات عمومی می باشد.

نرم افزار چند رسانه ای

امروزه بسیاری از موسسات و مراکز آموزشی و سازمان ها و ادارات موفق جهت معرفی خود و یا به منظور بالا بردن راندمان کاری خود از پیشرفت های تکنولوژیک جهت ارائه محصولات جدید بهره می گیرند. یکی از مظاهر و محصولات عمده این پیشرفت ها نرم افزار های چند رسانه ای یا مالتی مدیا می باشد که روز به روز استفاده از آنها در عرصه های گوناگون مانند آموزش و تجارت رو به رشد است.

جزوه های آموزشی

کارشناسان این مرکز آمادگی دارند تا جزوات دست نویس، فایل های متنی چاپی و الکترونیکی، فایل های صوتی و تصویری، اسلاید های آموزشی و مواد آموزشی دیگر که در طول سالها تجربه مورد استفاده اساتید قرار گرفته است را دریافت نموده و پس از تایپ، سازمان دهی و آرایش و صفحه آرایی به شکل کتاب و یا کتابچه های قابل چاپ ارائه دهند.

تلخیص مقاله

گاهی محقق به مجموعه ای معتبر و ارزشمند از اسناد دسترسی دارد که جهت نگارش یک مقاله علمی مناسب می باشند اما موضوعاتی همچون کمبود زمان مانع از انجام این کار می شود. مرکز توسعه مهارت های آکادمیک ایده آمادگی دارد تا شما را جهت خلاصه سازی و تهیه مقالات معتبر بر اساس شیوه نامه سفارشی شما یاری دهد.