کانون ترجمه مهارت با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان خبره و با تجربه زبان، تیم های قدرتمند ترجمه را در حوزه های تخصصی گوناگون تشکیل داده است. به همین منظور این مرکز با هدف جلب رضایت و اعتماد مشتریان گرامی پس از ارزیابی و آزمون هایی که برای مترجمین برگزار کرده است و همچنین بر اساس سابقه مترجم ها آنها را گزینش کرده و در تمام مراحل کار بر آنها نظارت دارد.

از آنجا که مرکز ترجمه مهارت سازمانی مجازی است خدمات ارائه شده در این بخش نیز عمدتا بر پایه بسترهای آنلاین و مجازی ارائه می شود. خدمات ارائه شده بصورت آنلاین این امکان را فراهم می سازد تا کاربران نیازی به مراجعه حضوری نداشته و کلیه سفارشات خود را بصورت اینترنتی ثبت نمایند. کارشناسان این مرکز متعهد هستند در تمام مراحل کار حافظ و امانت دار مطالب و متون مورد ترجمه باشند و ضمن حفظ محرمانه بودن و حق امتیاز مطالب و مقالات مشتریان، تحت هیچ شرایطی متون دریافتی را در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی نگذارند. هم چنین مترجمین فعال در این مرکز آمادگی دارند تا ۴۸ ساعت بعد از تحویل متن ترجمه شده هرگونه ویرایش و یا اصلاحی را بنابر نظر فرد سفارش دهنده، بصورت رایگان انجام دهند.

به منظور رضایت هرچه بیشتر کاربران، این مرکز در کنار ترجمه متون این امکان را فراهم می سازد تا بنا به نیاز و درخواست مشتری علاوه بر ترجمه، خدمات دیگری را نیز مانند ویراستاری و صفحه آرایی متن ترجمه شده، تحویل زودتر از موعد مقرر ، قابلیت پرداخت هزینه سفارش ترجمه به صورت آنلاین و … را ارائه دهد. خدمات آنلاین ترجمه این امکان را به مشتریان می دهد تا به ساده ترین شکل ممکن سفارش ترجمه خود را ارائه دهند و پس از انجام کار متن خود را دریافت نمایند. علاوه بر این امکان پرداخت آنلاین و کارت به کارت هزینه ترجمه برای کاربران فراهم شده است.

از آنجا که یکی از دغدغه های همیشگی مشتریان آگاهی یافتن در خصوص میزان کیفیت متون ترجمه شده است این مرکز در اقدامی متفاوت این امکان را فراهم ساخته تا مشتریان بتوانند پس از ثبت سفارش خود، در کوتاه ترین زمان ممکن به میزان ۲۵۰ کلمه از متن خود را بصورت ترجمه شده دریافت کنند و علاوه بر آن از زمان و هزینه کار آگاهی یابند. در صورت رضایت مشتری از نمونه کار انجام شده و همچنین در صورت موافقت با هزینه و زمان انجام کار، پس از تایید وی، مترجمان این مرکز کار ترجمه را آغاز می نمایند.

این مرکز طیف وسیعی از خدمات ترجمه را به کاربران خود ارائه می دهد که بعضی از این خدمات عبارتند از: ترجمه متون عمومی؛ ترجمه مقالات علمی؛ ترجمه متون جهت ارائه در دانشگاه ها، سازمانها، نشریات و مجلات؛ ترجمه مقالات جهت چاپ در ژورنال های علمی؛ ترجمه تلخیص و نوشتن مقاله از پایان نامه؛ خلاصه نویسی و تهیه چکیده؛ ترجمه کتاب؛ ترجمه مکاتبات روزمره ی اداری یا سازمانی یا تجاری؛ ترجمه مقاله و متون تجاری و اداری.